Seminář "Dotace z OP TAK" 27. 9. 2022

Dne 27.9.2022 se koná v multifunkčním centru Fabrika (Svitavy) seminář na téma "Dotace z OP TAK".

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s regionální kanceláří Agentury CzechInvest pro Pardubický kraj, Krajským sdružením MAS Pardubického kraje a Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje pořádal semináři Dotace z OP TAK – podpora a rozvoj Vašeho podnikání.

Seminář byl věnován nejen představení aktuálních výzev Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, ale zaměřil se také na důležité obecné podmínky procesu získání dotace na Vaše projekty. Prezentovány byly i další alternativní možnosti podpory podnikání z jiných zdrojů.

Dne 27.9.2022 se koná v multifunkčním centru Fabrika (Svitavy) seminář na téma "Dotace z OP TAK".

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s regionální kanceláří Agentury CzechInvest pro Pardubický kraj, Krajským sdružením MAS Pardubického kraje a Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje pořádal semináři Dotace z OP TAK – podpora a rozvoj Vašeho podnikání.

Seminář byl věnován nejen představení aktuálních výzev Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, ale zaměřil se také na důležité obecné podmínky procesu získání dotace na Vaše projekty. Prezentovány byly i další alternativní možnosti podpory podnikání z jiných zdroj